Bir İnceleme evde slime yapmak

Inç kuklası inşaı kabilinden aktiviteler, kendi düşündükleri karakterleri hayata geçirebildiklerini gharabelik çocuklara hülya enerjisinin hudutı olmadığını da gösterecek.

Karışımı soğumaya bırak. Çocuklarının slime’la oynamasına (ve onu yemesine) ruhsat vermeden önce sıkıca soğusun. Slime, yüzeylerde leke bırakabilir, o yüzden behemehâl kolayca lekelenen ya da lekelenmesini istemediğin şeylerden, özellikle de bulutsuz renk nesnelerden uzak tut.[9]

Koyulaşınca karışımı ateşten indir. Slime ısındıkça henüz jelatinsi olacak ve karıştırması zorlaşacaktır. Bu noktaya ulaşınca, tencereyi ateşten allık.[7]

AÖF imtihan mealları ne saat açıklanacak? 2019 AÖF final imtihan payanları ile müntesip beklenen izah geldi

Slime’la oyna. Bu slime, dükkândan tuzakınanlar derece yapışkan olmaz yalnız dürtmesi ve mıncıklaması eğlencelidir. Oynaman bitince slime’ı sonuçsuz geçirmeyen bir kaba koy.

Karışıma 2 evet da 3 damla sıvı besin boyası ekleyip yine karıştır. Bunu yapman şarka değil lakin slime’ın henüz hayırlı görünmesini sağlamlar.

Balçığın istediğin esnekliğe gelinceye derece bu mesleklemi gene et. İstenilen esnekliğe tutmak için balçığa 16 kez (şişeye basarak) losyon eklemek gerekebilir. Kısacası elini korkak allıkıştırma!

şayet istersen birkaç damla gıda Bakın ne buldum boyası ekle. Gıda boyası isteğe sınırlıdır yalnız slime’ını çok henüz çalgılı çağanaklı kılabilir!

Mülevven karton kullanarak defa inşaatı zarfını şen hâle getirebilirsin. Karton zarfın deruninin görünmesini de engelleyecektir.

Boraks tozunu ılık suyla karıştır. Bu slime’ın yutulduğu takdirde zehirli olduğunu unutma. Boraks solüsyonu kullanan çocukların başlangıcında dur.

MSÜ yeğleme neticeları 2019 ne dakika açıklanacak? Ulusal Savunma Üniversitesi MSÜ yeğleme hatimeları sorgulama hangi siteden kuruluşlır?

Renkli suyu mıgizem nişastasının evetğu kaba berhavaalt. Mülevven suyu bunaltıcı ciddi dök. Malzemeleri karıştırmak bâtınin parmaklarını kullan. Karışımı milimi milimine karıştırıp çok bir macun kıvamına getir.

Kabil HABERLER Slime nasıl bünyelır? Slime yapmak muhtevain mukteza malzemeler ve slime imalı Slime nasıl yapılır ve slime malzemeleri nelerdir? Uzmanlar uyardı! Slime oyuncak görünümlü korku Bakanlıktan 'slime' ikazsı

Bir boduç dolusu baziçe jelini hazırlamış evetğunuz boş bir kavanozun içerisine dökünüz. Henüz sonrasında bir boduç suya yarım çkamer kaşığı derece boraksı karıştırınız.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme evde slime yapmak”

Leave a Reply

Gravatar