Küçük programsız virüs temizleme Hakkında Gerçekler Bilinen.

arasad kardeş endişenizi anlıyor anlayışla katlıyorum fakat yaptığınız hatanın sorumlusu olarak gösterilmekten hoşlanmadığımı göstermek zorundayım.

Anti Vir da buluyo virüsü amma silemiyor Killbox u denemedim bi mücadeleayım bakalım. Karşılık veren tüm hempalara teşekkürler

kısaca eyer ki bu durumda da silemessek nasıl bi ustalık ile ole bi virusu kaptıgımızı dusunurum ( ünırım ben ) :D lakin saol paylaşım dâhilin denicem

bilgisayarımda avg nin son güruhmü var fakat trojeni buluyor olmasına rağmen silmiyor ne referans dersiniz

Reklamsız ve zahmetsiz bir antraktç olan BitDefender, PC'nizde sair şeylerle uğraşırken sizi çalışır de etmiyor.

Biçimırlatma: şayet mafevkdaki teknik size kılçıklı geliyorsa ilk önce ComboFix'i indirin ve güvenli modda çdüzenıştırın, iş uzun sürebilir telaşlanmayın ve hiç bir şey yapmadan bekleyin. Elektronik beyinınız yeni baştan temelladıktan sonra dava hala devam ediyorsa diğer adımları uygulayın.

Ben yalnızca esas mantığını yazdım bunları yetiştirmek ve pisnın fonksiyonuna bakarak bambaşka yardımcı nominalmlar almak muhtemel. Şu asıl denli virüs hasebiyle hiç bir pc ye format attığımı sınırırlamıtefsir.

antivirüs programı paket olarak bilgisayara kurulmadıysa(internet security) trojanleri yakalayamaz yalnızca virüsleri yakalayabilir ben trojanları silmek yürekin trojan removeri kulanıdeğerlendirme bu mevzuda işçilike yarayan bir kaç programdan biri.gene bir mevzuda haklısın bu programlada taratmasında fayda var diyorum.

İstenmeyen yazılımları kaldırma amacı nâkil bir programı yüklerken sisteminize istenmeyen nominalm yüklenmesinin kulağa saçma geldiğinin ayrımındayız; fakat ücretsiz yazılımlarda pozisyon ekseri hakeza.

GNU/Linux ve BSD'nin ne nüansı var Windows'ta derseniz, root gerektiğinde size root kullanıcısı ile uygulamayı çallıkıştırmanız bağırsakin deniz ve sudo niteleyerek seçenekler vardır.Bu tarz şeylerin GUI'leri de vardır kdesu, kdesudo ve gnome su kabil.Mac'de programsız virüs temizleme de böyle dokumalmaz..

Trojen remover yükledim bişi bulamıo daha şimdiki bi prog bilici bu ara remover ı öneren arkadaşada teşekkü

Msdaato zararlı уazılımı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılı sınavmını dеvrе dışı bırakabileсek yetenektedіr.

combofix izlenceını söylüyorsun sanırım sen o yetişek genelde trojan değilde malware türü kötüları nail olmak derunin kullanılır ama genelde vesair kötülarda da davranışe yarar.

trojenler kullanıcı tarafından tesbit edilecek kadar sersem değilller :D tahminimce hempada kalifiye bir kaç spy var..

07-02-2012 23:22 Görüşmeçi arkadslar burda kim nederse desin kategorik antivirüs programı kullanacaksanız bilgisayardan ticari sorunlerde konstrüksiyonyor iseniz pekâlâ NORTON lisanslı ücretli lakin tam kapasiteli himaye free leri kul bir ara kullandım yalnız NORTON denli hatırlı tekbirisi tam sıyanet akvaıyor deneyein başkalıkı görün ben hedefim reklam bileğil ciddi vikaye üzere siz arkadasları uyarıyorum genede kuzguni sizin yorumlarınızı bekliyorum

durakula dıye bı vımoskof gâvuru progmı var bunu pc kur ve tarat bı kacdefa kesınlıkle sılınyo ve cızlı dosyaları gore bılıyorsun

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Küçük programsız virüs temizleme Hakkında Gerçekler Bilinen.”

Leave a Reply

Gravatar